Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Santocko - Oferty wynajmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

4 000 zł190 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Santocko + 8 km)

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przestronny lokal w budynku dwurodzinnym w cichej części Śródmieścia. Lokal z osobnym wejściem położony na I piętrze budynku. Na pow. 80m2 składa się duży salon, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Chwalęcice

Chwalęcice(Santocko + 3 km)

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Wolny od 01/05/2026r. Atrakcyjny dom W zabudowie bliźniaczej z 2009r. w gminie Kłodawa. Pow. domu ok. 180m2. Parter to salon z kominkiem, kuchnia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Santocko + 8 km)

7 000 zł171 m² 40,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjnie położony dom z widokiem na dolinę Warty na granicy gorzowa I czechowa. Ul. Widokowa, gm. Santok (6km od Katedry). Stan nieruchomości idealny - do wprowadzenia się! Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł276 m² 43,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 777 m²

Popularny ośrodek wypoczynkowy bajka 3 W łagowie lubuskim do wynajęcia! unikatowa lokalizacja przy 1 linii brzegowej Z widokiem na jezioro łagowskie! 10 metrów od jeziora łagowskiego! 20.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Janice,Gorzów Wielkopolski(Santocko + 8 km)

5 500 zł172,50 m² 31,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Szukasz dla swoich pracowników funkcjonalnego domu z fantastycznym widokiem w niedalekiej odległości od centrum Gorzowa Wielkopolskiego? Zależy Ci, aby dom był gotowy do zamieszkania? Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chwalęcice

Chwalęcice(Santocko + 3 km)

6 500 zł173,86 m² 37,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Ofertą wynajmu jest nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 173 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1195 m w zielonej, prestiżowej części Chwalęcic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł170 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Ofertą wynajmu jest dom wolnostojący gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w spokojnej części Morzyczyna, niedaleko jeziora Miedwie, powierzchnia domu wynosi około 170 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Lubniewice

Lubniewice(Santocko + 31 km)

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny Z bezpośrednim dostępem do jeziora W lubniewicach! 30 km od gorzowa wielkopolskiego opis nieruchomości: zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Ulim

Ulim(Santocko + 13 km)

3 999 zł160 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący z 2010r znajdujący się w Ulimiu (kilka km do centrum Gorzowa). Dom składa się z 3ch osobnych pokoi, salonu z kuchnią, dużej łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Gorzów Wielkopolski

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski(Santocko + 8 km)

4 200 zł160 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , składający się z dwóch kondygnacji. Parter: ganek (wejście do domu) korytarz w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Santocko

Santocko,lubuskie

3 500 zł112 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nietypowa zabudowa w zakątku wsi Santocko, gm. Kłodawa. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Ściany zewnętrzne domu wykonane w systemie wieńcowym z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Santocko

Santocko,lubuskie

1 699 zł180 m² 9,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 180m2 mieszczący się na obrzeżach miasta około 6 km od centrum Gorzowa. Nieruchomość składa się z sześciu pokoi, kuchni, dwóch.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij