Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Santocko

Santocko, lubuskie

  • 890 000 zł
  • 112 m²
  • 7 946,43 zł/m²

Dom Santocko

Santocko, lubuskie

zaktualizowane:
12 stycznia 2026

890 000 zł

112 m²

7 946,43 zł/m²

Dom Santocko

Zaktualizowane: 12 stycznia 2026

890 000 zł 112 m² 7 946,43 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 500 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 500 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (7 946,43 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 112 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nietypowa zabudowa w zakątku wsi Santocko, gm. Kłodawa.

DREWNANY DOM WYKONANY PRZEZ JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW W KRAJU.
SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE W BIURZE.

Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony.
Ściany zewnętrzne domu wykonane w systemie wieńcowym z bali o naturalnych wymiarach i kształcie.
Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną.
Ściany od wewnątrz ocieplone wełną mineralną. Okna 3-szybowe. (...)

Kontakt

Agent

Marta Rybacka

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości